Sağlıklı Gıdaya Doğrudan Üreticisinden Ulaşabilirsiniz
 

Taze Yöre’de satılan ürünler, yöresel gıda üreticilerinin geleneksel yöntemlerle ürettiği sağlıklı ürünlerdir. Bu ürünler size doğrudan üreticiler tarafından ve üretildikleri yörelerden ulaştırılır. Satın almak istediğiniz ürünlerin fiyatlarını, müşterilerin yaptıkları yorumları değerlendirerek güvenle alabilirsiniz. Yoresi.com’da içinde birçok katkı ve koruyucu maddeleri bulunan endüstriyel market ürünleri satılmaz. 

 

En Kaliteli Ürünleri En Uygun Fiyatlarla Alabilirsiniz
 

Taze Yöre’de satılan ürünler, doğrudan yöresel gıda üreticileri tarafından satılmaktadır. Başka bir aracı olmadığından Türkiye’nin en kaliteli gıda ürünlerine en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

 

Türkiye’nin En Meşhur Coğrafi İşaretli Tüm Ürünlerine Kolayca Ulaşabilirsiniz

 

Taze Yöre’de, Türkiye’nin 81 ilinin belki adını bile duymadığınız en tanınmış coğrafi işaretli ürünleri satılmaktadır. Siz de zincir marketlerde bulma şansınız olmayan binlerce ürünü platformumuzdan kolayca satın alabilirsiniz.

 

Ne Yediğinizi Bilirsiniz

 

Taze Yöre’de satılan ürünlerin coğrafi işaretleri, üretim şekli, içeriği, gluten, laktoz, tuz, şeker, acı oranları gibi birçok özelliğini bilerek satın alabilir, güvenle tüketebilirsiniz.

 

Yöresel Üreticiyi Desteklersiniz


Gıdalarınızı, doğrudan yöresel üreticilerden alarak,  hem doğal ve sağlıklı beslenip, hem de yöresel üreticileri destekleyebilirsiniz. Böylece geleneksel üretim yöntemleriyle üretimi destekler, tarım ve hayvancılığımızın gelişmesine katkıda bulunursunuz.

 

Garantili Ödeme Modeli ile Yapmış Olduğunuz Ödeme Güvencemiz Altındadır

Sipariş aşamasında yapmış olduğunuz ödemeler, bağımsız bir Ödeme Kuruluşu nezdindeki havuz hesaba aktarılır. Siz ürünlerinizi teslim alıp onay verdikten sonra Satıcıya aktarılır.

Mesafeli Satış Sözleşmesi İle Güvence Altında Olursunuz
 

Sipariş aşamasında otomatik olarak oluşturulan Mesafeli Satış Sözleşmesi ile Alıcı ve Satıcı arasındaki sipariş koşulları detaylı bir şekilde belirtilmiştir.  Böylelikle sipariş aşamasında herhangi bir yanlış anlaşılmaya neden olabilecek durumlar ortadan kaldırılır, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

 

Ücretsiz Kaydolun