Taze Yöre, sektörde 20 yılı aşkın tecrübeye sahip bir yönetim ekibi, marka yaratma, reklam, halkla ilişkiler, sosyal medya kanalları, arama motorları ve dijital reklam mecralarında uzman pazarlama ekibi ile, ileri teknolojiyi dünya standartlarında kullanan bir yazılım ekibi tarafından yaratıldı. Yöresel ürünler pazar yeri platformumuzu kullanarak, sadece işinize odaklanabilir, yeni müşterilere kolayca ulaşıp, işinizi teknoloji yardımıyla büyütebilirsiniz.

Yeni Müşteriler

Taze Yöre’de, yöresel ürünlerinizi sergileyebileceğiniz bir mağaza açmak ve dilediğiniz sayıda ürün listelemek, tamamen ücretsizdir. Sizden sadece, platform üzerinden bir satış yaptığınızda komisyon tahsil edilir. Böylece hiçbir ön yatırım yapmadan yeni müşterilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sözleşme Güvencesi

Taze Yöre’de, müşterilerimiz, satın aldıkları ürünler için bir Mesafeli Satış Sözleşmesini kabul etmiş olurlar. Satışını yaptığınız ürünlerin tüm detaylarını yazılı olarak görebileceğinizden, yanlış anlaşılmaya sebep olabilecek bir durumla karşılaşmazsınız.

Ödeme Garantisi

Taze Yöre’de satışı yapılan ürünlerin ücreti önceden tahsil edilmiştir. Siz ürünleri teslim ettikten sonra, müşterinin ödemeyi peşin ya da taksitli yapıyor olmasına bakılmaksızın, ödemeniz en geç bir hafta içinde hesabınıza geçer.

Esnek Fiyatlandırma

Taze Yöre'de ürünlerinizin fiyatını siz belirlersiniz. Böylece emeğinizin karşılığını tam ve zamanında alırsınız.

Profesyonel Tanıtım

Taze Yöre ile çalıştığınızda, web sitesi yapmak, arama motoru optimizasyonu (SEO), Google veya sosyal medyada reklam kampanyaları düzenlemek gibi konuları dert etmenize gerek kalmaz. Tüm bunlar, işinde profesyonel pazarlama ekiplerimiz tarafından yerine getirilir. Sizin tek yapmanız gereken Taze Yöre üzerinde bir mağaza açmak ve satışını yapmak istediğiniz ürünleri listelemektir. Ürünlerinizin satışı için çalışmak ise bizim işimizdir.

Üretici Değerlendirme Sistemi

Taze Yöre üzerinden satış yapan üreticilerimiz, ürünlerinin kalitesi ve müşteri memnuniyetine göre ön plana çıkma şansını yakalar ve böylece daha fazla müşteriye ulaşma imkanına kavuşurlar. Temel ilkemiz, iyi olanın ve hak edenin, daha fazla kazanmasıdır.

İleri Teknoloji

Taze Yöre’de, alanlarında en iyi olan yazılım mühendisleri son teknolojileri kullanarak, hizmetlerinizi maksimum sayıda kişiye duyurmanız için çalışır. Taze Yöre’de yer alan her profil ve ilan sayfası, %100 arama motoru optimizasyonu yapılarak yayına alınır. Amacımız, A’dan Z’ye tüm aşamaları, hem sizin için, hem de müşterilerimiz için anlaşılır, kolay ve ulaşılır yapmaktır.

Ücretsiz Mağaza Açın